خدمات ارزش افزوده > سلامت > تخفیف رژیم‌های لیمومی
vas-title

تخفیف رژیم‌های لیمومی

اگر به دنبال دوره‌های منحصر به فرد برای تناسب اندام خود هستید، لیمومی با ارائه تخصصی‌ترین برنامه‌های غذایی، شما را به وزن ایده‌آل‌تان می‌رساند. شاتل‌موبایل این امکان را برای تمامی مشترکین خود فراهم کرده تا با بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه، دوره‌های رژیم عادی و مزوبولیک لیمومی را با کم‌ترین هزینه تهیه کنند.

 

٪۳۰ تخفیف برای یک دوره رژیم عادی
٪۳۰ تخفیف برای سه دوره رژیم عادی
٪۳۰ تخفیف برای شش دوره رژیم عادی
٪۳۰ تخفیف برای سه دوره رژیم مزوبولیک
٪۳۰ تخفیف برای شش دوره رژیم مزوبولیک

امکانات لیمومی

vas-titleاستپ وزنی را تجربه نخواهید کرد

vas-titleسریع‌تر از همیشه به وزن ایده‌آل می‌رسید

vas-titleبه سالم‌ترین ورژن خودتان تبدیل می‌شوید

vas-titleبازگشت وزن نخواهید داشت

لیمومی با بهره‌گیری از علم مزاج‌‌شناسی و رژیم درمانی نوین، با همکاری دکتر حمیدرضا روشندل (متخصص تغذیه)، رژیم‌های منحصربه‌فردی را برای گروه‌های سنی مختلف صادر می‌کند. علاوه بر رژیم عادی لیمومی، رژیم غذایی مزوبولیک نیز یکی از دقیق ترین رژیم های لیمومی است که با آنالیز چهره انجام می‌شود و طرفداران بسیاری نیز دارد. رژیم مزوبولیک، نوآوری تیم علمی پزشکی لیمومی است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و آنالیز چهره، طراحی می‌شود. با این رژیم، استپ وزنی نخواهید داشت و در سریع‌ترین حالت ممکن به وزن ایده‌آل‌تان می‌رسید.

 
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، لیمومی را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از لیمومی، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «خدمات»، لیمومی را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از لیمومی، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.