جشنواره‌ها

جشنواره‌های شاتل موبایلی

با شرکت در جشنواره‌های شاتل‌موبایل می‌توانید از جایزه‌های ویژه‌ای مثل اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و شارژ رایگان بهره‌مند شوید، از تخفیف‌های ویژه برای خرید سیم‌کارت و مودم باخبر شوید و در قرعه‌کشی‌های متنوع شاتل‌موبایل با جوایز ارزشمندی مثل گوشی و پلی استیشن و … شانس برنده شدن داشته باشید.

تازه‌ترین‌ها

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/09/000631-SHM-MRK-565.383.jpg
بسته‌های دوقلو ویژه آغاز سال تحصیلی
ویژه مشترکین فعلی

شاتل موبایل به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، بسته‌های ویژه‌ای با ۲ برابر حجم ارائه کرده است. همزمان با فرارسیدن ماه مهر و به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید می توانید با خرید بسته های ویژه دوقلو تا پایان ۱۰ مهر ۱۴۰۰، به میزان حجم خریداری شده از شاتل موبایل هدیه بگیرید و از حجم ۲ برابر لذت ببرید.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/09/000704-SHM-MRK-samtel-383.jpg
تخفیف ویژه شاتل موبایلی ها برای خرید گوشی نوکیا
ویژه مشترکین فعلی

شاتل موبایل با همراهی سامتل جشنواره‌ای ترتیب داده که در آن مشترکین شاتل موبایل می‌توانند تا پایان پاییز ۱۴۰۰، گوشی نوکیا را با تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها خریداری کنند.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/09/000617-SHM-MRK-383.565.jpg
اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید

اولین سیم‌کارت خود را هوشمند انتخاب کنید سیم‌کارت هوشمند شاتل موبایل همیشه بهترین آنتن را برای شما انتخاب می کند. در صورتی که برای اولین بار قصد خرید سیم‌کارت دارید و پیش از این هیچ سیم‌کارتی در هیچ یک از اپراتورهای تلفن همراه کشور به نام شما ثبت نشده است، در طرح ویژه شاتل موبایل برای سیم‌کارت‌اولی‌ها با خرید سیم‌کارت‌های هوشمند شاتل موبایل شامل شماره عادی، رُند و یا شماره تاریخ تولد، علاوه بر بسته آغازین سیم‌کارت، بسته رایگان سه ماهه نیز از شاتل موبایل هدیه بگیرید.

https://shatelmobile.ir/assets/media/2021/07/000631-SHM-MRK-PS5-565.383.jpg
PS5؛ جایزه جشنواره شاتل موبایل
ویژه مشترکین فعلی

چه شاتل‌موبایلی هستید و چه قصد دارید به شاتل موبایل بپیوندید، می‌توانید در این جشنواره شاتل موبایل، تا پایان مهر ۱۴۰۰ با هر تراکنش امتیاز بگیرید و در قرعه‌کشی پلی‌استیشن‌۵ شرکت کنید. در این جشنواره با هر ۱۰۰۰ تومان خرید، یک امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت.

جشنواره‌های قدیمی‌تر