خدمات ارزش افزوده > خدمات > تخفیف های ویژه رزرو اقامتگاه برای شاتل موبایلی ها
vas-title

تخفیف های ویژه رزرو اقامتگاه برای شاتل موبایلی ها

اگر اهل سفر هستید و دوست دارید در یک اقامتگاه مناسب و باکیفیت، سفری دلپذیر را تجربه کنید شاتل موبایل این امکان را برای شما فراهم کرده تا با تخفیف ویژه، از امکانات شرکت هومسا برای رزرو اقامتگاه های داخلی بهره ببرید و سفری لذت بخش داشته باشید.

 

به ازای هر خرید، ۱۰۰ هزار تومان تخفیف

امکانات هومسا

vas-titleتنوع اقامتگاه

vas-titleپراکندگی داخل تمام شهرها

vas-titleپشتیبانی ۲۴ ساعته

vas-titleرنج قیمتی متفاوت

vas-titleدارا بودن شرایط کنسلی متفاوت

vas-titleبازگشت وجه یا تغییر اقامتگاه در صورت وجود مغایرت

شرکت هومسا از سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه گردشگری و کسب درآمد برای میزبانان خصوصاً در مناطق دور افتاده و افزایش و جذب توریست در سراسر کشور تاسیس شد. هومسا در راستای توسعه پایدار گردشگری توانسته یک زنجیره تأمین سبز فراهم آورد تا میهمانان و میزبانان با خیالی آسوده و به شکل مؤثری در یک پلتفرم، به همدیگر ملحق شوند.

 
دانلود نسخه‌
اندروید
رفتن‌ به
وب سایت
 

برای استفاده از تخفیف ویژه شاتل موبایلی‌ها
در مدیریت حساب اینترنتی
با مراجعه به مدیریت حساب اینترنتی شاتل موبایل در بخش «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی»، هومسا را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از هومسا، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.
در اپلیکیشن «شاتل موبایل من»
در منوی سمت راست با انتخاب «سرگرمی‌ها و سرویس‌های خدماتی» و سپس انتخاب دسته «خدمات»،هومسا را انتخاب و کد تخفیف خود را دریافت کنید. با وارد کردن کد تخفیف در مراحل خرید از هومسا، این تخفیف بر روی خرید شما اعمال خواهد شد.

به راهنمایی نیاز دارید؟

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.