نماوا

 

اشتراک رایگان نماوا برای شاتل موبایلی‌ها

شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه، در کنار ارائه خدمات پیشرو و مبتکرانه خود و همچنین در راستای ارزش‌آفرینی و ساده‌ و لذت‌بخش‌تر کردن محیط زندگی و کار مشترکین خود به ارائه خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی پرداخته است.

نماوا یکی از خدمات گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات شاتل برای تماشای آنلاین فیلم و سریال‌‌های روز به همراه قابلیت تنظیم هوشمند کیفیت نمایش با سرعت اینترنت است که در آن جدیدترین و جذاب‌ترین فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، مستندها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی به صورت قانونی و با رعایت حقوق دارندگان محتوا، در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

اشتراک رایگان نماوا برای شاتل موبایل

 

شاتل موبایل با ارایه اشتراک یک ماهه رایگان نماوا روی تمام بسته‌های آغازین خود امکان دسترسی نامحدود به بهترین فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمیشن‌های ایران و جهان را برای مشترکین خود فراهم کرده است و شما می‌توانید به سادگی از طریق گوشی موبایل، تبلت، تلویزیون هوشمند و کامپیوتر خانگی‌تان فیلم‌ها و سریال‌های مورد علاقه‌تان را به صورت آنلاین تماشا کنید.

 

نحوه عضویت

کد تخفیف اشتراک رایگان نماوا در زمان خرید هر یک از بسته‌های آغازین از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود. با انتخاب اشتراک یک ماهه نماوا و وارد کردن کد تخفیف ارسالی، از بهترین فیلم‌ها، سریال‎ها و انیمیشن‌های ایران و جهان با دوبله فارسی به مدت یک ماه لذت ببرید.

نکته

در صورتی که مشترکی به مدت سه ماه پس از دریافت کد تخفیف نماوا از آن استفاده نکند، کد تخفیف ایشان منقضی شده و دیگر امکان استفاده از آن وجود نخواهد داشت.


راهنمایی بیشتر

۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با کارشناسان مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان شاتل موبایل تماس بگیرید و یا با کلیک روی این لینک به صورت آنلاین با آنها چت کنید.


صفحات مرتبط:

سرویس بازیلی شاتل موبایل

خدمات اختصاصی محتوا و سرگرمی

یک‌سال اشتراک رایگان در مای‌اپس

خرید اینترنتی سیمکارت